Facebook

Twitter

YouTube

ul.Składowa 5, 64-800 Chodzież
Polish English French German Russian

Zapraszamy na szkolenie właścicieli zakładów pracy, pracowników, a także pracowników BHP powiatu chodzieskiego!

W związku z prowadzeniem działań w zakresie upowszechniania programów, w tym edukacyjnych, z uwzględnieniem problematyki przeciwdziałania używaniu środków zastępczych i nowych środków psychoaktywnych w miejscu pracy i doskonalenia problematyki ergonomii stanowiska pracy, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Chodzieży zaprasza na szkolenie właścicieli, kadrę pracowniczą oraz pracowników BHP wybranych zakładów pracy powiatu chodzieskiego

 

Szkolenie odbędzie się dnia 20 lutego 2018 roku w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Chodzieży, przy ul. Składowej 5 w Chodzieży (sala konferencyjna).

W związku z powyższym proszę o potwierdzenie udziału w oferowanej inicjatywie. Udział osób w szkoleniu proszę zgłosić  do dnia 14 lutego 2018r. telefonicznie lub e-mailem. W załączeniu przesyłam program szkolenia. Ponadto chciałabym poinformować, iż z powodu ograniczonej liczby miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większego zainteresowania oferowaną tematyką, zostanie zaproponowany kolejny termin szkolenia.

Kontakt: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, ul. Składowa 5, 64-800 Chodzież, tel.67/28 20 272, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa strony

logo PIS 100lecie 1

Mapa zagrożeń