Facebook

Twitter

YouTube

ul.Składowa 5, 64-800 Chodzież
Polish English French German Russian

Rozstrzygnięcie konkursu pt. „Nie Daj Szansy AIDS”, 2016r.

aids

Organizatorem konkursu była Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu, a jego celem było przede wszystkim uświadomienie, że zagrożenie HIV może dotyczyć każdego człowieka.

Adresatami konkursu byli uczniowie gimnazjum. Przedmiotem konkursu było stworzenie krótkiego materiału filmowego pod tytułem „Krótki film o HIV”.

Na etap powiatowy konkursu wpłynęły 2 prace z 2 gimnazjów.   Komisja konkursowa wyłoniła najlepszą pracę, a laureatami I miejsca był zespół składający się z trójki uczniów:

- Roksany Kadur

- Jakuba Lach

- Klaudii Brzezinskiej.

Ww. uczniowie uczęszczają do Gimnazjum znajdującym się w Zespole Szkół w Szamocinie, przy ul. 19 Stycznia 29.

 

Natomiast na wyróżnienie zasłużyła praca grupy uczęszczającej do Społecznego Gimnazjum im. św. Barbary w Chodzieży. W skład grupy wchodzili: Julia Najder, Weronika Wiśniewskiej oraz Bartosz Ewert.

Dnia 18.11.2016r. przedstawiciele PSSE w Chodzieży udali się do Gimnazjum znajdującym się w Zespole Szkół w Szamocinie, aby wręczyć nagrody laureatom I miejsca na etapie powiatowym. Przedstawiciele PSSE w Chodzieży wraz z Panią Dyrektor – mgr Iwoną Kowalską gratulowali zwycięzcom i życzyli powodzenia na etapie wojewódzkim.

Wręczenie nagród

zwyciezcy

Zwycięską pracę przesłano na etap wojewódzki do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu. Finał etapu wojewódzkiego konkursu odbył się w dniu 24 listopada 2016r. w MULTIKINIE w Poznaniu. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie http://wsse-poznan.pl     

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy,

a dyrektorom szkół i nauczycielom dziękujemy za współpracę!

                                 Opracowanie:

                                 mgr Małgorzata Ferfet, mgr Karolina Pieniążek

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chodzieży

Mapa strony

logo PIS 100lecie 1

Mapa zagrożeń